Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Sociální šatník pro rodiny v hluboké sociální nouzi a rodiče samoživitele najdete v Husitské 74

Výdej a příjem oblečení a potřeb v úterý a čtvrtek 10—12 h a 13—16 h

Sociální šatník na adrese Husitská 114/74 provozuje Komunitní centrum Husitská. Do šatníku je možné přínést nebo si z něj odnést: oblečení dětské, dámské, pánské, obuv, doplňky, hračky, kočárky, odrážela a další potřeby pro děti, lůžkoviny, ručníky, drogerii (i její nespotřebované zbytky), potřeby do domácnosti např. nádobí, hrnce, talíře, hrnky, příbory, knihy pro dospělé a děti, sportovní potřeby…

Je možné si předem telefonicky ověřit, zda jsou věci, které poptáváte, k dispozici, stejně tak, zda jsou věci, které byste rádi do sbírky přinesli, poptávány. Pro ověření skladových zásob, domluvu jiného termínu příjmu či výdeje je možné využít e-mail: suteren@r-mosty.cz nebo tel. +420 776 337 598. Bližší informace a pravidla pro příjem a výde naleznete na: www.husitska.eu/rodina.

Všem laskavým dárcům předem velmi děkujeme!

Výpis všech článků

Další důležité informace

Bez obrázku

Upozornění na dopravní omezení celopražského významu — II. etapa rekonstrukce Barrandovského mostu spojujícího MČ Praha 4 a 5

12. 05. 2023
Bez obrázku

Semináře pro vlastníky památkově významných objektů na téma Jak podat žádost o dotaci hl. m. Prahy pro rok 2024

27. 07. 2023
Bez obrázku

Upozornění na uzavření schodiště procházející domem Táboritská 17/26

05. 04. 2023
Login