Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

RSS Feed

Technologie RSS umožňuje uživatelům Internetu nastavit si odběr novinek z webu, který nabízí RSS zdroj. Tento zdroj se většinou vyskytuje na stránkách, kde se obsah mění a přidává velmi často  RSS formát poskytuje obsah celého článku, příp. jeho část, odkaz na původní článek a také jiná metadata. Tyto informace jsou posílány jako XML soubor.

Odběr novinek pomocí RSS čtečky je možné nastavit v těchto sekcích:

Úřední deska: https://www.praha3.cz/eDeska/rss.jsp

Volná pracovní místa: https://www.praha3.cz/urad/pracovni-nabidky/rss:true

Radniční noviny - aktuálně z Prahy 3: https://www.praha3.cz/aktualne-z-trojky/zpravy/rss:true

Radniční noviny/téma měsíce: https://www.praha3.cz/aktualne-z-trojky/zpravy/tema-mesice/rss:true

Názory zastupitelů: https://www.praha3.cz/aktualne-z-trojky/zpravy/nazory-zastupitelu/rss:true

Rozhovory: https://www.praha3.cz/aktualne-z-trojky/zpravy/rozhovory/rss:true

Volné nebytové prostory:  https://www.praha3.cz/potrebuji-zaridit/zivotni-situace/bytove-a-nebytove-prostory/prostory-neslouzici-bydleni-a-garazova-stani/volne-nebytove-prostory/rss:true

Databáze poskytnutých informací:  https://www.praha3.cz/urad/povinne-zverejnovane-informace/informace-dle-zakona-c-106-1999-sb/databaze-poskytnutych-informaci/2021/rss:true

Login