Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Zprávy

Hradecká-po-rekonstrukci thumb

Pryč s výmoly na chodnících. V Praze 3 došlo k jejich rozsáhlé opravě

Vybrané chodníky v Praze 3 prošly rozsáhlou údržbou, od začátku letošního roku se jich na území městské části opravily téměř tři tisíce metrů čtverečních.

27. 07. 2023
Flag of the Romani people

Leperiben — My nezapomínáme. V Praze 3 se bude vzpomínat na oběti romského holokaustu

U příležitosti Dne romského holokaustu, ve středu 2. srpna, proběhne na pražském náměstí Jiřího z Poděbrad komponovaný vzpomínkový večer „Leperiben – My nezapomínáme“.

24. 07. 2023
policejni.okenko-thumb

Pestrá kriminální minulost a kradené auto zřejmě stály za ujetím od nehody. Cestou řidič naboural minimálně dalších šest aut

Rozbil cizí auto, ale škodu řešit nehodlal. Když se ho strážníci pokusili zastavit, začalo pronásledování ulicemi Prahy 3. Bezohledný řidič při své zběsilé jízdě vjel několikrát…

24. 07. 2023
20230623 184344

Letní seriál o vnitroblocích na Trojce: proměna dvorku galerie Hunt Kastner

Sochař Dominik Lang pojal dvorek galerie jako umělecké dílo

22. 07. 2023
Login