Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Zprávy

winlich

Zemřel rozhlasový režisér Karel Weinlich, zapsaný v Knize cti 

Krátce po svých 90. narozeninách odešel na věky rozhlasový režisér Karel Weinlich, jehož rukopis nese řada pohádek z produkce Českého rozhlasu.

07. 05. 2020
thumbnail IMG 3695 m

Praha 3 si připomněla 75. výročí Pražského povstání

Vzhledem ke stávajícím vládním opatřením proti šíření epidemie koronaviru se letošní výročí Pražského povstání uskutečnilo bez účasti veřejnosti.  

05. 05. 2020
Šporcl II

Pavel Šporcl – hymna na střechách Prahy 3

Shromáždit se a uctít společně   75. výročí Pražského povstání letos není možné. Praha 3 proto připravila netradiční video. Světově uznávaný houslista Pavel Šporcl zdolal čtyři výškové…

04. 05. 2020
002 Táboristká-zajatci-kolaboranti

Květen 1945 na Žižkově

Události Květnového povstání nám v rámci cyklu historických ohlédnutí zprostředkoval člen Klubu přátel Žižkova Miroslav Čvančara, kterému bylo tehdy jedenáct let.

01. 05. 2020
Login