Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Noc literatury v galerii Toyen

Galerie Toyen P3

současná literatura, netradiční místa, známé tváře, taková je NOC LITERATURY, která na atraktivních či běžně nedostupných místech přibližuje široké veřejnosti ukázky z nové tvorby evropských spisovatelů v podání známých hereckých osobností. Unikátní propojení neobvyklého místa, osobité interpretace a literárního textu nabízí nevšední kulturní zážitek a příležitost seznámit se s myšlením současných evropských autorů. V galerii Toyen bude číst z knihy Kodaňská trilogie od Tove Ditlevsen, Daniela Kolářová. Vstup zdarma. 

20. 9. 2023
od 18:00 do 23:00

Kultura

MČ Praha 3

galerii Toyen

Milešovská 846/1

Praha 3

130 00

Přidat do Google kalendáře
Login